-->

sobota, 24 stycznia 2015

Fashion Friday #1 - Elie Saab

PL: Jeżeli czytaliście moje podsumowanie roku 2014 prawdopodobnie widzieliście, że zamierzam wprowadzić serię postów która po części zmusi mnie do publikowania przynajmniej raz na tydzień. Tą serią jest Fashion Friday, która poświęcona będzie głównie informacjom o osobach związanych ze światem mody (projektanci, fotografowie, styliści, blogerzy itp.), ale pojawią się także inne tematy. Myślę, że moje posty zainteresują osoby dopiero zaczynające się modą zajmować i przybliżą im wiele nazwisk, które powinni znać.

ENG: I am finally going to introduce to you a series of blog posts, that as I said before (just in polish so you didn't understand) will make me write for you at least once a week. This series is called Fashion Friday, which will be all about informations about people connected to the fashion world (designers, photographers, stylists, bloggers and more) but I will also write about other subjects. I think that those posts will interest people that are starting to work with fashion and make them find out about some important names that they should know about.
Na pierwszy ogień postanowiłam wziąć mojego największego idola wśród projektantów - Eliego Saaba. Jego suknie Haute Couture to arcydzieła, jeżeli będę miała taką możliwość i okazję to chcę by jedna z jego sukien była moją suknią ślubną. Jestem zakochana w detalach które są delikatne a zarazem wyróżniają się.

At first I wanted to introduce my biggest designer idol - Elie Saab. His Haute Couture dresses are masterpieces, if I will ever have the opportunity and ocasion I want one of his dresses to be my wedding dress. I am in love with those subdle details that are also perfectly noticible.Ta suknia zdecydowanie jest moją ulubioną, autentycznie jestem w niej zakochana/This one is definitely my favorite, I trurly love this dress.


Do tego jeszcze dochodzą boskie ilustracje / There are also amazing ilustrations


I detale / And detailsOczywiście nie można mu niczego odebrać z jego kolekcji ready to wear / Of course we can't ignore his ready to wear collections.

Dajcie znać jak podoba wam się pomysł z tą serią / Let me know how do you like my idea with this series.
3 komentarze:

 1. Nigdy o nim nie słyszałam o nim , ale widzę , że projektuje takie sukienki , które mi się najbardziej podobają. Proste , ale zjawiskowe. Wspaniały pomysł na post :)

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko jest takie eleganckie , podobają mi się i oby więcej takich wpisów :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Świetny blog, napewno będę tu wpadać częściej! Z mojej strony zapraszam Cię na internetowekonkursy.blogspot.com obiecuję, że znajdziesz coś dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń