-->

piątek, 3 stycznia 2014

[7]. Always
Już miałam okazję wykonać pierwszą sesję w 2014 roku. Oczywiście musiałam sprawdzić nowy sprzęt, dlatego myślę, że te zdjęcia zapamiętam na długo :D Jak zawsze nie przeczytałam instrukcji i znowu nie wiedziałam co robie, no ale cóż - taka mentalność. Nigdy też nie przypuszczałam że człowiek może być aż tak przywiązany do jakiejś rzeczy - a jednak. Mimo moich narzekań na starego Sony'ego szczerze brakowało mi go na tej sesji. W zasadzie mam nadzieję że pozostałe sesje w tym roku będą trochę inne, nie takie jak ta i poprzednie spontany gdzie w zasadzie wymyśla się wszystko łącznie z miejscem kiedy modelka jest malowana lub 15 minut przed sesją :) Obym miała trochę więcej zdyscyplinowania i w końcu zaczęła planować to co robię. Mam nadzieję, że sesja się spodoba, mam sporo pomysłów (oczywiście dużo zimowych, bo przecież nie ma zimy xD Najlepsza jest wena kiedy nie można czegoś zrealizować) i oby 2014 był duuuuuuużo lepszy pod względem fotograficznym dla mnie - najwyższa pora osiągnąć coś większego :)


Mod. Monika Wiśniowska
MUA. Sylwia Świerk / Perfect Beauty

12 komentarzy:

 1. Kurcze na większości zdjęć nie poznałam Moniki ! Świetne prace ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jest, co zapamiętać :) niektóre zdjęcia są bardzo dobre.
  czym fotografujesz?

  OdpowiedzUsuń
 3. ooojaka ładna. Oooo jakie buty!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie klasyczne połączenie czerni z bielą, które jest przełamane czerwienią. Świetnie wyglądasz z czerwoną szminką na ustach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne zdjęcia, takie pełne pasji, światła, uwielbiam. Szkoda, że nie mieszkasz bliżej, wkręciłabym się na sesję ;) Masz talent!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaobserwowane, zapraszam do siebie http://sajowe-hafciarstwo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne zdjęcia, stylizacje też bardzo ładna :)

  zapraszam do mnie: http://spowiedz-na-blogu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowne zdjęcia, jakim aparatem robisz?
  Obserwuję i liczę na rewanż :>
  http://aleeex-aleex-alex.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń